ЗОЗ Кривого Рогу не втомлюють навчатися


04.03.2015

Медичні заклади Кривого Рогу, продовжують займати активну позицію по проведенню навчальних заходів для медичного персоналу, які проводить в цьому регіоні спеціаліст Асоціації «СОІК» Зубченко Людмила. Такі заходи підвищують рівень знань, допомагають налагодженню новітніх технологій у медичній галузі. Так наприкінці 2014 року, на запрошення директора Комунального закладу «Криворізьке училище підвищення кваліфікації та перепідготовки молодших медичних і фармацевтичних спеціалістів» Мішуренко Олени Володимирівни, було проведено загальну конференцію для головних медичних сестер міста. З початку 2015 року активно продовжують долучатись до семінарів медичні колективи ОКЗ «Криворізького шкірно-венерологічного диспансеру», КЗ «Центру первинної медико-санітарної допомоги№3» КМР, КЗ «Криворізької міської лікарні №9№ ДОР, КЗ «Криворізької міської лікарні №5» та інші.
Цікаво і змістовно, в дружній атмосфері, проходять навчання по техніці обробки рук, в форматі діалогу проходили семінари по Всеукраїнському проекту - Безпечний ендоскоп.
З жагою до отримання нових знань медичними сестрами, проходили конференції стосовно 293 Наказу МОЗ «Зі збору, сортуванню, транспортування, зберігання, дезінфекції та прання білизни у закладах охорони здоров'я» .

 
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено