Другий пологовий будинок в Одесі здобув звання "Чиста лікарня безпечна для пацієнта""


28.03.2015

26 березня 2015року відбулося вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» Одеському Пологовому будинку №7. У місті Одеса - це вже другий пологовий будинок, який прийняв участь в цьому проекті, коли всі відділення отримали відповідну відзнаку. «Як мені було приємно присвоїти таке почесне звання пологовому будинку в якому колись я народилася!» - відмітила Світлана Мальована, спеціаліст Асоціації «СОІК», яка і вручила звання.
Церемонія вручення проходила в конференц-залі пологового будинку в теплій родинній атмосфері, де були присутні персонал усіх відділень пологового будинку, які віднеслись до цього проекту з величезною відповідальністю. На цей захід адміністрація закладу запросила міське телебачення. Вступне слово сказала головний лікар, доктор медичних наук, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Москаленко Тетяна Яківна, яка привітала своїх колег, відмітивши, що надання такого статусу - це висока відзнака. Звісно, велику вагу у здобутті такого звання відіграла головна акушерка вищої категорії Погода Віра Вікторівна. На святкуванні вона щиро подякувала дружньому колективу за віддану, щоденну, злагоджену співпрацю і відмітила, що лише їхня наполегливість та чіткість виконання усіх обов'язків створює комфортні умови перебування кожній матері і дитині та створює їм безпеку. Також головна акушерка пологового будинку розповіла, що 16 серпня закладу виповнюється 48 років, і за ці роки праці безпечними їх робить правильне дотримання всіх вимог санітарно-епідеміологічного режиму, а також постійне впровадження нових технологій. Також слова вдячності висловила заступник головного лікаря з медичної частини, лікар акушер-гінеколог вищої категорії Чернієвська Світлана Григорівна. Вона побажала й далі плідно працювати та берегти здоров'я наших пацієнтів.
Важливим у забезпеченні чистоти для пологового будинку є багаторічна співпраця із виробником дезінфікуючих середників Лізоформ Медікал. Представник компанії Годулян Наталія Миколаївна теж привітала усіх причетних до свята і подарувала подарунок.
Під гучні аплодисменти спеціалістом Асоціації «СОІК» Мальованою Світланою було вручено сертифікати у вигляді яскравої таблички та значки із логотипом проекту. Старші акушерки всіх відділень гордо розмістили сертифікати на вхідних дверях відділень. Світлана привітала усіх відмітивши, що у цьому медичному закладі про гігієну дбають постійно.
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено