"Ілайя Фемелі Груп" - індивідуальний підхід, безпека та чистота


24.03.2015

Реєстр проекту "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" поповнила ще одна приватна клініка м. Києва. 23 березня 2015 р. відбулося вручення відзнаки у клініці "Ілайя Фемелі Груп". Заклад розташований в житловому комплексі для зручного надання кваліфікованої медичної допомоги дорослим і дітям у відповідності з міжнародними стандартами якості лікування та сервісу. Де в атмосфері комфорту та довіри спеціалісти прагнуть підібрати для кожного клієнта персоніфікований підхід до управління здоров'ям.

Спеціаліст Асоціації "СОІК" на початку березня провела первинний аудит, результати якого вразили тим, що клініка дійсно забезпечена всім необхідним і не було потреби у формування рекомендацій від "СОІК". У розробці гігєнічного плану закладу було пророблена велика робота головною медичною сестрою Cенькусь Анастасією Євгенівною. Активно цьому сприяла компанія "Лізоформ Медікал" в особі менеджера Горкунова Івана.

Отримання статусу "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" підтвердить уявлення пацієнта про приватну клініку, як про комфортну, надійну та інноваційну. На врученні були присутні Дудка Сергій Васильович - головний лікар, Сенькусь Анастасія Євгенівна - головна медсестра. Також зібралися медичні працівники закладу.  Перед врученням спеціаліст Асоціації "СОІК" Карпенко Ольга розповіла про умови проекту, а також про важливість профілактичних заходів для запобігання розповсюдження ВЛІ. Потім розмістиои відзнаку на почесному місці. Ця подія для клініки стане відправною точкою для особистого вдосконалення кожного медичного працівника, для впровадження сучасних, інноваційних методів у підтриманні режиму чистоти та безпеки, адже немає межі досконалості.
Фотогалерея