Нові здобутки медичної компанії "Діасервіс" у м. Запоріжжя


27.03.2015

Вже більше 10 років медична діагностична компанія "ДІАСЕРВІС" успішно працює в сфері надання медичних послуг жителям міста Запоріжжя, області, України. Більше 20 центрів для забору крові запущені в таких містах, як Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Кривий Ріг, Павлоград, Суми, Кам'янка-Дніпровська і т.д.
За десять років роботи компанія ДІАСЕРВІС перетворилася на потужний діагностичний комплекс. Основоположним принципом медичної компанії є, використовуючи кращі методики, технології, матеріали та обладнання проводити діагностику та лікування на рівні світових стандартів. Колектив співробітників, які протягом багатьох років працюють в ДІАСЕРВІС постійно підвищують свій професійний рівень і створили той високий професійний рівень, яким всі так пишаються.
У березені 2015 року медична компанія ДІАСЕРВІС, а саме п'ять медичних центрів у Запоріжжі отримали статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
Компанія розривається з першого дня свого існування, і не зупиняється на досягнутому. Зараз в медичній компанії ДІАСЕРВІС обстежуються більше 1000 чоловік щодня, і кожен пацієнт впевнений у своїй безпеці і високій кваліфікації персоналу. Колектив асоціації "СОІК" щиро вітає команду медичного центру з отриманням статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» !!!

 
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено