В Рівненській області перша ЦРЛ отримала високу оцінку чистоти


10.04.2015

Рівненська область нині долучилася до реєстру проекту "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". Млинівська центральна районна лікарня є першою в області серед районних лікарень, що отримала звання для одного із відділень. Ним стало акушерсько-гінекологічне відділення.Офіційне вручення сертифікату відбулося 9 квітня 2015 року.

Подія сколихнула весь заклад. У холі відділення зібралися завідувачі та старші медсестри із інших відділень. Вони прийшли переймати досвід для організації такої ж чистоти та запозичення таких самих методів роботи, як в акушерсько-гінекологічному відділенні . Отримати відзнаку їм вдалося по знайомій схемі - кілька місяців тому спеціаліст асоціації "СОІК" ретельно оглянула всі кімнати та дала певні рекомендації для удосконалення гігієнічних площ. І відділення досить швидко запровадили нові схеми, методи і головне самоствердилися у тому, що уся праця і щоденна клопітка робота оцінена сьогодні на всеукраїнському рівні.

Потрібно відмітити, що колектив закладу дуже загорівся бажанням продовжити розпочату справу. Віктор Андрійович, головний лікар закладу, у своєму привітанні зазначив, що ця ініціатива для лакарні зіграла неабияку мотиваційну роль і продовжувати долучатися до проекту необхідно усім без винятку відділенням. Головна медсестра, Людмила Павлівна, окремо виділила і наголосила, що без власної ініціативи кожного медспрацівника лікарня б не мала успіху. Тому подяка кожному, хто працює в ЦРЛ пролунала щиро та правдиво.

Асоціація "СОІК" дала високу оцінку чистоти та безпеки відділенню акушерсько-гінекологічному та запланувала продовжувати роботу у заданому напряку - вперед до чистоти!
Фотогалерея