Одесу успішно перевірено!


27.04.2015

У місті Одеса Було проведено планову перевірку у двох закладах охорони здоров'я - клініку "IntoSana" та Дитячу міську лікарню №3. З метою контролю здобутого статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» через рік Асоціація «СОІК» ще раз відвідала ці заклади.

Наш фахівець з інфекційного контролю асоціації «СОІК» Махотін Дмитро прибув у клініку «IntoSana» 22 квітня. Працівники клініки провели та показали усі відділення свого закладу. Навність у закладі системи інфекційного котролю була засвідчена ще раз, і відповідно, високий рівень надання медичних послуг. Наша асоціація пишається і ставить у приклад клініку, яка вже понад 20 років рятує життя тисячам жителів Одеси та області. Усі відділення закладу на 100 відсотків підтвердили умови проекту. Дякуємо фахівцям та керівництву закладу за професіоналізм та здобутки на нелегкому поприщі профілактики ВЛІ.

Нагадаємо, що 13 березня 2014 року клініка "Інто-сана" і всі її структурні підрозділи успішно отримали звання "Чиста лікарня безпечна для пацієнта".


Дитяча міська лікарня №3 одна з перших долучилась до участі у проекті «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»  та ще раз довела дотримання умов статусу. П'ять відділень лікарні отримали сертифікати від спеціаліста «СОІК» , який засвідчує процедуру підтвердження умов статусу. Заклад постійно контролює роботу медичного персоналу з питань інфекційного контролю та попередження розповсюдження ВЛІ. Керівництво закладу впевнене що санітарно-епідеміологічні заходи є пріоритетним у діяльності закладу.

 
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено