В Ізяславській районній лікарні на Хмельниччині долучилися до чистоти


27.04.2015

В Ізяславській центральній районній лікарні подія - статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримало одне відділення. 27-го квітня представник Асоціації «СОІК» офіційно вручила однойменну відзнаку завідувачці відділення та привітала персонал. Головна медсестра лікарні Поплавська Віра Вікторівна привітала усіх медичних сестер та лікарів відділення та зазначила, що лише завдяки їх відношенню до щоденної праці, до маленьких пацієнтів, можливим стало отримати таке звання. Виконувач обов'язків заступника головного лікаря з медичної частини зауважив, що ВЛІ передається пацієнтам переважно контактним шляхом, тому антисептика рук повинна завжди залишатися пріоритетним профілактичним заходом як для медсестри так і для лікаря.
Нагадаємо, що це четвертий заклад на Хмельниччині, відділення якого отримали звання. Раніше сертифікати було надано Обласному перинатальному центру, Стоматологічній амбулаторії ПП "Фенікс-дент" у м. Шепетівка та Старокостянтинівській ЦРЛ, а саме відділенню жіночої консультації.
Віднині маленьких відвідувачів можна спокійно приводити у відділення, адже там вживають усіх профілактичних заходів щодо уникнення поширення ВЛІ у лікарняному середовищі.

 
Фотогалерея