Скадовська ЦРЛ робить нові кроки у проекті


08.04.2015

Проект «Чиста лікарня» не зупиняється. Не є виключенням і Скадовська ЦРЛ під керівництвом головного лікаря Турик В.А.
Завдяки цьому проекту в лікарні налагоджена система гігієни медичних працівників та покращена робота по боротьбі з внутрішньо-лікарняними інфекціями.
Рекомендації по вдосконаленню системи гігієни заклад отримав завдяки спеціалісту з інфекційного контролю Зубченко Л.В., яка 18 грудня 2013 року завітала до Скадовської ЦРЛ та провела цикл науково-практичних семінарів. Головна медсестра ЦРЛ Картавцева Л.Ф. та старші медсестри відділень були дуже зацікавлені цим семінаром та розпочали роботу по сучасним системам профілактики ВЛІ. І вже в березні 2014 року п´ять відділень (хірургічне, приймальне, неврологічне, акушерсько-гінекологічне та відділення анестезіології та реанімації) отримали сертифікати та статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».
13 жовтня того ж року ще три відділення (терапевтичне, педіатричне, інфекційне) приєднались до цих відділень і отримали статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».
30 березня 2015 року відділення пройшли планову перевірку і підтвердили свій статус.
Всі колеги з радістю зустріли спеціаліста з інфекційного контролю, ознайомили її з новими досягненнями та удосконаленнями в цьому напрямку роботи. Ще два структурних підрозділи (клініко-діагностична лабораторія та поліклінічне відділення) продемонстрували свою готовність до отримання статусу «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта».
«Відтепер всі відділення будуть мати цей статус. Завдяки наполегливій роботі медичних працівників нашої лікарні сподіваємось мати статус «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта» для всієї лікарні» - каже головна медсестра закладу.
Варто відзначити, що Скадовська ЦРЛ одна з перших ЦРЛ в Херсонській області розпочала цю роботу.
Фотогалерея