Меморандум підписано


05.06.2015

Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» та громадська організація «Інфекційний контроль в Україні» підписали меморандум про співпрацю 4-го червня. Ця подія стала важливим кроком для обох організацій. Відтепер ми будемо більше плідно співпрацювати та обмінюватись досвідом. Адже мета у наших організацій спільна - налагодження санітарно-епідемічного режиму в лікувально-профілактичних закладах.
На сьогоднішній день громадські організації стали дієвим інструментом, важливою і потрібною складовою розвитку громадянського суспільства. Так, наші об'єднання допомагають рухатись сфері медицини в європейському напрямку, сприяють впровадженню реформи, змінюють, подекуди стереотипні, погляди про роль як пацієнта, так і медичного працівника у функціонуванні лікарні. Ми організовуємо конференції та тренінги, інтерактиви та заохочувальні програми для медпрацівників. І відтепер робити це будемо спільно, як однодумці.
Підписаний меморандум перший для нашої організації але не останній. Ми і надалі будемо рухатись тільки вперед, до нових вершин пліч о пліч з новими друзями. Мета наших асоціацій не проста, але ми віримо, що все це реально досягнути. Наша сфера медичних послуг і всі, хто задіяні в ній заслуговують на кращі зміни, краще майбутнє. Тому ми робимо для цього все нові і нові кроки.

(На фото керівник Асоціації "СОІК" Олена Рошнівська та голова ГО "Інфекційний контроль в Україні" Віктор Ляшко)

 
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено