В Києві вперше приватна клініка отримала статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"


08.01.2014

Напередодні новорічних свят в Київському медичному центрі Healthy & Happy відбулось присвоєння та вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

Спільна плідна робота розпочалася в жовтні з розробки гігієнічного аудиту по налагодженню санітарно-епідеміологічного режиму у лікувальному закладі. Хочеться зазначати, що на момент проведення аудиту спеціалістом СОІК вже було відмічено налагоджену систему гігієни на 100%. Також, лікувальному закладі впроваджена робота молодшого медичного персоналу з сучасною 2-х відерною системою. Молодший персонал з зацікавленістю пройшов тренінги по прибиранню та дезінфекції приміщень з допомогою 2-х відерної системи. Після завершення аудиту клініці були надані рекомендації для до оснащення режимних кабінетів на предмет професійних ємностей для знезараження виробів медичного призначення.

В грудні спеціалістом СОІК була завершена робота в межах проекту. Розпочалась підготовка до вручення статусу.

30 грудня 2013 року вперше в м. Київ статусом  «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» нагороджена приватна клініка Healthy & Happy. Урочисте вручення відбулося в присутності всієї команди клініки.

Відтепер кожен пацієнт клініки ще раз може переконатися в надійності та якісній роботі медичного персоналу!

Колектив асоціації "СОІК" бажає невичерпного ентузіазму у вашій професійній діяльності.

 
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено