Рівненська обласна клінічна лікарня стартувала в проекті "Чиста лікарня безпечна для пацієнта""


03.02.2014

Рівненська область за час проведення проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» вже продемонструвала гарний результат. П'ять закладів охорони здоров'я можуть похвалитися відділеннями, які працюють за чіткою схемою санітарно-епідеміологічного режиму. До числа таких закладів 30 січня 2014 року долучилася Обласна клінічна лікарня, а саме центр лапароскопічних та мініінвазивних хірургічних втручань.

Центр був відкритий у вересні 1997 року за ініціативи головного хірурга обласного управління охорони здоров'я облдержадміністрації, заслуженого лікаря України, доктора медичних наук, професора Ю. С. Семенюка, який і став першим завідувачем новоствореного Центру на 15 ліжок.

Колектив налічує 29 співробітників, в тому числі 4 лікаря.

На сьогоднішній день всі пацієнти перебувають у зручних побутових та санітарно-гігієнічних умовах. З метою поліпшення умов роботи медперсоналу Центр обладнано міні-АТС. Наявна система відеоспостереження з інфрачервоними випромінювачами дозволяє сестрі медичній з робочого місця цілодобово спостерігати за післяопераційними хворими. Налагоджено внутрішню комп'ютерну мережу з банком даних про пацієнтів, що перебували на лікуванні.

Вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» - це лише доказ та підтвердження високого рівня гігієни та чистоти у відділенні. На офіційному присвоєнні відзнаки був присутній головний лікар установи Зима Іван Ярославович. Він зазначив, що дане відділення є зразковим у лікарні, від самого початку його створення були закладені принципи якісної та безпечної роботи. Завідувач відділення, Потійко Олександр Васильович подякував персоналу за віддану щоденну працю та відмітив, що лише їхня наполегливість та чіткість виконання усіх маніпуляцій створюють комфорт та гарантують видужання кожному пацієнтові. Заступник головного лікаря з медсестринства Хіночик Валентина Миколаївна у своєму виступі розповіла, як стартував проект у лікарні, як спеціалістом Асоціації «СОІК» було проведено аудит, опрацьовані рекомендації, медичним персоналом прослухані лекції. На вручення також завітала голова Асоціації медичних сестер Романішина Людмила  Костянтинівна. Вона привітала керівництво закладу, персонал відділення та подарувала старшій медсестрі корисний набір для контролю якості прибирання.

В лікарні проведено аудит в семи відділеннях. Асоціація «СОІК» сподівається, що в найближчому майбутньому ці відділення теж будуть номіновані на звання чистих та безпечних.
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено