Науково-практична конференція Асоціації медичних сестер Львівської області, присвячена питанням профілактики ВЛІ у ЗОЗ


08.06.2018

8 червня 2018 року відбулася щорічна науково-практична конференція Асоціації медичних сестер Львівської області, присвячена питанням профілактики ВЛІ у ЗОЗ. На даному заході обговорювалися актуальні питання щодо гігієни пацієнта в перед- та післяопераційному періоді. Розглянули щоденну проблему -сучасні методи гігієни рук в ЗОЗ, чим і як обробляють руки прогресивні медики. Руки медичних працівників – один з основних факторів передачі збудників ВЛІ. Заходи щодо вдосконалення гігієни рук є невід’ємною складовою інфекційного контролю. Крім дотримання правил обробки рук, важливим є застосування «золотого стандарту» – спиртового антисептику з вмістом спирту 65-80 %.

Детально обговорили питання рутинної дезінфекції поверхонь. Оскільки, на сьогодні не зовсім ясно – це пережиток минулого чи сумна реальність? Лікарня здавна асоціювалась з ароматом ліків, хворих та хлорного вапна. Заходячи в хол лікарні нас лякала субстанція ароматів і налаштовувала на біль та тривогу. Сучасність дещо змінила зовнішній вигляд лікарень проте багато ЗОЗ не полишають старих методів боротьби з ВЛІ. Уявіть собі безглуздість ситуації – сучасна лікарня зі стійким ароматом хлору. Окрім застосування концентратів і зменшення використання активного хлору важливим є наявність професійного прибирального інвентарю у відділенні – презентована універсальна система гігієнічного прибирання EQUIPE німецької компанії Vermop.

 

На завершення медичні сестри отримала інформацію по оновленій лінійці косметики від фахівця компанії ТОВ «Lysoform Medical».

 

 
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено