Стоматологічна клініка «Da Vinci Dental» отримала статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"


08.10.2018

У сучасному світі дуже важливий зовнішній вигляд, а здорова, білосніжна посмішка - особливо, адже саме вона головна прикраса кожного з нас. Стоматологічна клініка «Da Vinci Dental» пропонує широкий спектр послуг з лікування, відновлення і естетики зовнішнього вигляду зубів. Медичний центр оснащений сучасним першокласним обладнанням, яке дозволяє використовувати інновації.

Цей заклад може пишатись не лише професіоналами, сучасним обладнанням, комплексним, індивідуальним підходом до кожного пацієнта, а й високим рівнем дотримання санітарних норм. У клініці працюють фахівці своєї справи, що з великою відповідальністю відносяться до пацієнтів, знаходять ефективні рішення проблем, а також чітко дотримуються правил санітарно-епідеміологічного режиму, в чому ми переконались.

У ході гігієнічного аудиту заклад підтвердив усі вимоги проекту, а саме: дотримання правил особистої гігієни медичним персоналом, забезпечення належного дезінфекційно-стерилізаційного режиму ВМП та впровадження двовідерної системи. 8 жовтня 2018 року завдяки злагодженій командній роботі колективу клініка отримала заслужену відзнаку “Чиста лікарня безпечна для пацієнта” та внесена до Всеукраїнського реєстру! Вітаємо!    
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено