Міжнародний день медичної сестри відсвяткували в м. Харків


16.05.2014

Кожна професія особлива, незамінна, важлива та багатогранна. Історично склалося так, що ми звикли святкувати професійне свято, вітати одне одного, дарувати подарунки та теплі слова. Так і медичні сестри, чия професія є надто важливою та відповідальною, щорічно відзначають своє професійне свято 12 травня. І не лише в Україні, а й в цілому світі в цей день прийнято дарувати тепло та привітання невтомним та самовідданим медичним сестрам.
13-14 травня у місті Харків відбулася святкова конференція. З усіх куточків України з'їхалися жінки, чиї руки щодня рятують та повертають до життя сотні людей. Навіть не зважаючи на ризик та непевність нинішньої суспільно-політичної ситуації конференція відбулася на дуже високому рівні. Представники практично усіх регіонів України своєю присутністю створили піднесено святковий настрій та плідно попрацювали в робочих групах. Асоціація медичних сестер вкотре довела, що вона єдина та готова у будь-яку хвилину до рішучих дій.

Долучилися до організації та проведення цієї події і Асоціація «СОІК». В перший день роботи конференції ми взяли участь у виставці, презентували друковані матеріали Асоціації, вітали медичних сестер, спілкувалися та давали відповіді на запитання про розвиток проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Позитивним для нас став інтерес усіх присутніх до стенду із матеріалами асоціації «СОІК».
Другий день конференції проходив у робочих секціях. Свої доповіді ми презентували в межах секції «Медсестринство в хірургії». Актуальною залишається тема заходів по профілактиці внутрішньолікарняних інфекцій, якісної обробки рук, використання одноразових виробів медичного призначення. Разом із присутніми на секції ми в робочому режимі обговорили ці питання, практично розглянули використання одноразового медичного одягу та операційних покриттів, продемонстрували і з допомогою фантомів змогли показати його в дії. Це питання викликало резонанс у присутніх. Медичні сестри поділилися своїм досвідом, обмінялися своїми алгоритмами роботи, внесли свої пропозиції.

Традиційно у таких заходах беруть участь представники фірм-виробників дезінфекційних засобів. Свою продукцію на виставці презентували компанії Еколаб, Інтердез, Боде, Лізоформ-Медікал, Лаверна. Цікаво було підійти до кожного стенду, усі бажаючі отримали рекламну продукцію, протестували новинки та отримали професійні консультації по використанню засобів. Генеральним спонсором Асоціації медичних сестер щорічно та вже традиційно виступає компанія Лізоформ Медікал. В цьому році на стенді вони представили комплексні системи по налагодженню чистоти на гігієни в лікарні. Серед продукції було багато новинок та цікавих рішень.
Запам'яталася також і святкова вечеря, яка була сповнена особливо теплою на дружньою атмосферою. Під час вечері пролунало дуже багато привітань на адресу медичних сестер. Квіти, подарунки, позитивні емоції, посмішки, компліменти - усе це наповнило святкову залу та серця кожної медичної сестри. Оригінальним стало привітання від друзів, компанії Лізоформ Медікал. У них це вже стало доброю, родинною традицією кожного року радувати президентів асоціації медичних сестер неповторними подарунками. Так сталося і в цьому році. Солодкий святковий торт традиційно зробив солодким настрій. Окрім цього кожна жінка-лідер свого регіону отримала неповторний гердан - прикрасу, яка є символом жіночності та нездоланної сили волі. Такий подарунок підкреслив їх сильний характер та водночас ніжність, тендітність, жіночність та грацію.

 
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено