Сумщина поступово та впевнено долучається до Всеукраїнського реєстру «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»


14.06.2014

Сумщина поступово та впевнено долучається до Всеукраїнського реєстру «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». З листопада 2013року Сумська клінічна лікарня №1 розпочала активну діяльність разом з Асоціацією «СОІК». Спеціалістом «СОІК» було проведено низку семінарів по налагодженню гігієни, здійснено аудит усіх відділень, розроблено рекомендації.
11 червня на святкові збори колективу завітали міський голова м. Суми - Лисенко Олександр Миколайович, начальник управління обласної державної адміністрації - Бутенко Сергій та начальник відділу охорони здоров'я сумської міської ради - Братушка Ольга Володимирівна щоб привітати медичний персонал з професійним святом та врученням статусу для усієї лікарні.
Головний лікар Валентина Михайлівна поздоровила колег з наступаючим святом - днем медичного працівника, вручила грамоти, сказала теплі та щирі слова. У своєму виступі головний лікар наголосила, що всі здобутки лікарні - це велика заслуга персоналу, починаючи від молодшого медичного персоналу. Також, серед досягнень закладу в цьому році є внесення в книгу «Україна - золотий фонд нації».
Привітати медиків від Асоціації «СОІК» та асоціації медичних сестер України приїхала спеціаліст з інфекційного контролю Іванова Ірина. Також у неї була важлива місія - вручення статусу 10-ти відділенням лікарні. Відтак, весь заклад отримав почесне звання і табличка із однойменним надписом тепер розміщена на головному вході закладу.
Не залишили присутніх без уваги та поздоровлення і представники компанії «Лізоформ Медікал». Подарунком став торт з надписом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
Сумська клінічна лікарня стала одинадцятим закладом, який повністю здобув нагороду!!!
Впевнених та рішучих кроків Вам у підкоренні нових вершин!
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено