22 жовтня 2013 року відбулося вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» в Пологовому будинку Чернігівської міської ради


22.10.2013

22 жовтня 2013 року відбулося вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» в Пологовому будинку Чернігівської міської ради. Відтепер у відділенні анестезіології з ліжками інтенсивної терапії можуть пишатися відзнакою чистоти. Офіційне вручення проходило в актовій залі лікарні. Вступне слово сказав головний лікар Гусак Василь Іванович, відмітивши, що надання таких статусів для медичних закладів - це важлива справа. Також, присутніми були головна медсестра - Корма Надія Миколаївна, Геркалюк Святослав Романович - завідувач відділенням анестезіологіх з ліжками інтенсивної терпії. Разом зі спеціалістом Асоціації «СОІК» Карпенко Ольгою на вхідних дверях відділення було розміщено яскраву голубу табличку із надписом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Кореспонденти телебачення "Новий Чернігів" зняли короткий репортаж, де відмітили основні моменти цього дійства. Компанія Лізоформ Медікал привітала персонал відділення святковим тортом із написом, який відтепер зустрічатиме усіх при вході у відділення.

В лікарні це перше відділення, що відповідає усім основним стандартам чистоти та гігієни. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому усі відділення пологового будинку будуть відзначені таким статусом.
Фотогалерея