Новини з Кривого Рогу


20.06.2014

Криворізький міжрайонний перинатальний центр було відкрито у грудні 2011 року. Він був першим в Дніпропетровській області медичним закладом, який надає високоякісну перинатальну допомогу матерям та дітям.
Керівництво та персонал закладу одним із перших підтримало проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». У Криворізькому перинатальному центрі зі стаціонаром ДОР, на початку 2014 року відбулося урочисте вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» двом відділенням - акушерське обсерваційне відділення та відділення інтенсивної терапії. На урочистому врученні головний лікар Криворізького перинатального центру зі стаціонаром Бобровнік Ніна Олександрівна виразила свою підтримку у впровадженні новітніх технологій в сфері госпітальної гігієни, та разом з колективом виразили готовність до проведення аудиту у всіх відділеннях Перинатального центру, та можливість отримати статус на всю лікарню.

Ще одним закладом у Кривому Розі, яке отримало статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» стала амбулаторія № 6 КУ «Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4» КМР. При підтримці керівництва закладу Логінової Анжеліки Анатоліївни , та безпосередній участі головної медичної сестри Вітренко Світлани Юріївни, у короткі терміни були проведені всі заходи, які передбачені в проекті «СОІК» (проведення аудиту, навчання персоналу, проведення конференції). Це дало змогу медичному персоналу закладу набути необхідних додаткових знань та покращити його роботу. Цей проект дав поштовх і для інших амбулаторій, які також висловили своє бажання прийняти в ньому участь.
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено