Найсучасніший стоматологічний заклад Луцька став найчистішим


06.08.2014

 

У розпал гарячого літа проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» продовжує рухатися по медичних закладах. Свій перший серпневий робочий тиждень медичний центр ТзОВ «Протезист» ЛТД розпочав із позитивними емоціями. Адже 4 серпня колектив клініки отримав почесне звання чистого та безпечного закладу. Заклад надає медичну допомогу у м. Луцьк вже понад 20 років. За цей час успішної роботи установи сформовано стабільний високопрофесійний колектив, матеріально-технічну базу світового рівня, впроваджені найсучасніші світові технології з терапевтичної, хірургічної, пародонтологічної, ортопедичної, ортодонтичної, рентгенологічної стоматології та косметології.
Перший візит спеціаліста асоціації «СОІК» передбачав проведення аудиту на предмет аналізу санітарно-епідеміологічного режиму закладу. Відразу приємно вразив медичний персонал, що привітно посміхався та налаштовував на незвичний для лікарні спокій. Результат огляду кабінетів виявився позитивним майже на 100%. Усі норми та положення наказів дотримано, усі гігієнічні засоби в належному місці, усі правила поводження з інструментарієм теж дотримано. Кожен куточок чистий та доглянутий. Єдина рекомендація, яка слідувала він нашої асоціації - це запровадження двовідерної системи прибирання. Разом із головною медсестрою та директором ми обговорили усі переваги та технічні сторони питання і вони дуже швидко реалізували заплановане.
Ми організували конференцію для медичного персоналу та поспілкувалися на актуальні теми внутрішньо лікарняного середовища. І на піднесеному настрої відбулося вручення відзнаки «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Головна медична сестра Соколова Наталія Генадіївна гордо отримала сертифікат і зазначила, що відтепер це повинно слугувати ще однією мотивацією усім співробітникам закладу у дотриманні принципів чистоти та здоров'я кожного пацієнта. Присутнім також був і директор клініки Микульський Вячеслав Аріанович. Він привітав усіх колег та побажав натхнення у їх клопіткій та нелегкій праці.
На майбутнє візити спеціалістів «СОІК» у клініку не припинятимуться. Ми запланували провести ще ряд семінарів та тренінгів, аби щораз вдосконалювати та покращувати рівень роботи медичних працівників клініки ТзОВ «Протезист» ЛТД.
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено