Клініка "Альфа-Дент" - чиста та безпечна


25.07.2014

Стоматологічна поліклініка «Альфа Дент», що знаходиться у Нововолинську, доповнила всеукраїнський реєстр чистих закладів. 25 липня 2014 року відбулося вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Лікар-стоматолог Тивонюк Олег Ярославович зазначив, що для пацієнта лікування має бути не лише комфортним, а й безпечним. Тому у «Альфа Дент» система гігієни налагоджена на високому рівні
У стоматологічній клініці мешканці Нововолинська лікуються вже понад 10 років. І не так давно клініка отримала нове обличчя - відбувся капітальний ремонт приміщень. До справи керівництво закладу підійшло дуже серйозно, залучені були фахівці із-за кордону, зібрано досвід проектування провідних клінік України і втілено у гарний результат - сучасна стоматологічна клініка «Альфа-дент» у витриманому стилі, із найсучаснішим обладнанням та підходом до надання медичної допомоги. Фахівці асоціації «СОІК» теж не пройшли осторонь і вирішили перевірити, чи насправді там усе відповідає красивому вигляду. Аудит показав, що дійсно усі гігієнічні норми та стандарти враховано. Єдине, що бажало покращення - це процес прибирання, а саме інвентар. Під час лекційного заняття ми детальніше ознайомили персонал із базовими принципами дотримання санітарно-епідеміологічного режиму і навчили молодший медичний персонал працювати за системою двох відер.
Отже, концепцію закладу віднині доповнила яскрава табличка при вході, що повідомляє кожному відвідувачу про безпеку та чистоту у медичному центрі.
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено