Отримання почесної відзнаки - це наш доробок до акції «100 річчю лікарні - 100 добрих справ»


26.10.2014

КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша», добре знаний лікувальний заклад, як у Херсонській області так і на теренах всієї України у листопаді 2014р відмічає своє 100 річчя. Наша лікарня - піонер по запровадженню нових методик та технологій, участі у різноманітних проектах та акціях з метою підвищення якості надання медичної допомоги населенню.
В 1993 році на базі поліклініки №2 даного лікувального закладу в рамках впровадження стаціонарзамінних технологій був створений центр амбулаторної хірургії зі спеціалізованим денним стаціонаром, який має статус міського. В штатах центру хірурги різних спеціальностей та анастезіолог.
Завдяки впровадженю в амбулаторну практику сучасного знеболювання в центрі стало можливим виконувати складні оперативні втручання, які до недавнього часу були прерогативою стаціонару.
Центр амбулаторної хірургії поліклініки №2 КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» і до цього часу залишається єдиним на півдні України структурним підрозділом, де амбулаторна хірургія розвинута в такому масштабі.
Щорічно в центрі виконується біля 6000 оперативних втручань і лікувально-діагностичних маніпуляцій, поряд з традиційними втручаннями виконується герніопластика з використанням поліпропіл експлантата, операції при варикозній хворобі нижніх кінцівок, водянці яєчка, геморою, оперативне лікування доброякісних новоутворень тощо. В останні роки в центрі амбулаторної хірургії активно використовується метод радіохвильової хірургії, що дозволяє проводити хірургічні розрізи атравматично, розвивати косметичну та пластичну хірургію в амбулаторних умовах.
Безпека пацієнтів та якість медичної допомоги - основні показники роботи нашого центру, тому колектив міського центру амбулаторно хірургії КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» провів колосальну підготовчу роботу, яка потребувала професійних зусиль всього колективу: і лікарів, і молодших медичних спеціалістів, і молодших медичних сестер, а також пошук спонсорів для забезпечення матеріально-технічної бази проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Аудит, проведений на початку вересня, підтвердив відповідність відділення усім параметрам проекту.
29.09.14р колектив міського центру амбулаторної хірургії поліклініки №2 КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша» отримав статус «Чиста лікарня безпечна до пацієнта»
Сертифікат та іменну табличку вручила спеціаліст інфекційного контролю Зубченко Людмила.
Міський центр амбулаторної хірургії - це третій великий структурний підрозділ нашої лікарні, який отримав дану відзнаку. У липні 2014р стоматологічна поліклініка та поліклініка №3 були відзначені аналогічними сертифікатами.
Отримання почесної відзнаки - це наш доробок до акції «100 річчю лікарні - 100 добрих справ».

 

 

 
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено