В мас-медіа Івано-Франківська прозвучала новина про міську клінічну лікарню


05.11.2014

29 жовтня Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» відзначила відділення невідкладної (екстреної) медичної допомоги Центральної міської клінічної лікарні Івано-Франківська нагородою «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Це вже не перша відзнака закладу, адже про своє ретельне ставлення до чистоти лікарня заявила ще у грудні 2013 р.. Тоді було нагороджено статусом відразу три відділення, а саме: центр нефрології та діалізу, відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії та відділення інвазивних методів діагностики і лікування. Як зазначила заступник головного лікаря з медсестринства Галина Іванівна Варивода: «Ми маємо диспенсери, дозатори, антисептики, всі дезсередники 3-4-го класу безпечності, повністю всю необхідну апаратуру, устаткування, меблі - все, що повинно бути в нормальній сучасній європейській лікарні».
Вручення відзнаки відділенню відбулося в центральному холі. На захід було запрошено головних медсестер міста, потім їм було проведено екскурсію закладом. Потрібно відмітити, що навіть у відділеннях, де ще немає такої таблички, зберігаються та дотримуються усі першочергові принципи у створенні безпечних та гігієнічно-правильних умов праці персоналу.
На наступний день після урочистого заходу до відділення рентгенології завітала спеціаліст «СОІК» і здійснила аудит відділення. Сподіваємося, що рекомендації, які були надані з боку асоціації дуже швидко вступлять в дію і ми завітаємо до закладу з черговою нагородою. Варто також відмітити, що після огляду центрального стерилізаційного відділення спеціаліст «СОІК» була приємно вражена високим рівнем оснащення і зазначила, що дане відділення теж буде нагороджено.
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено