Одночасно два заклади у Харкові отримали звання


08.12.2014

4-го грудня 2014 відбулась урочиста подія у Харкові в КЗОЗ «ОКЛ-ЦЕМД та МК» Регіональний перинатальний центр, тому що до проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» приєдналися ще вісім відділень, а саме: пологове відділення з індивідуальними пологовими залами та операційними, акушерське відділення спільного перебування матері та дитини, відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії, відділення постінтенсивного догляду, реабілітації та виходжування недоношених новонароджених, відділення інтенсивної терапії новонароджених, відділення патології вагітності та єкстрагенітальної патології, приймальне акушерське відділення, відділення неонатального догляду. Віднині весь центр може пишатися цією відзнакою. Нагадаємо, що старт проекту у закладі було здійснено ще у жовтні, коли відділення оперативної гінекології з малоінвазивними технологіями першими отримали це звання.
На вручені були присутні: заступник головного лікаря з медсестринства Абашнік Наталія Миколаївна, Президент Асоціації медичних сестер в Харківській області Флоріна Наталія Олександрівна, спеціаліст Асоціації «СОІК» Карпенко Ольга, а також завідуючі відділень, старші медичні сестри і медичні працівники центру. Вручення відбувалось за участі та підтримки головного лікаря Федака Богдана Стапановича. Всі співробітники зібралися в холі, обличчя сяяли радістю та гордістю за свій заклад. Спеціаліст Асоціації «СОІК» виголосила промову, привітала всіх із визначною подією, ще раз ознайомила з основами проекту та передала слово Президенту Асоціації медичних сестер Харківщини Флоріній Наталії Олександрівні, яка вручила табличку директору центру Кондратовій Ірині Юр'ївні, а також кожному завідуючому відділення, і побажала: «Нехай дана відзнака буде наступною сходинкою до нових досягнень і вершин». Після цього в кожному відділенні біля входу були розміщені відзнаки, а персонал отримав значки, як візуальне нагадування кожному пацієнтові, що він знаходиться у безпеці.

Однак в цей день було відзначено не лише Регіональній перинатальний центр, а також ще шість відділень КЗОЗ «ОКЛ-ЦЕМД та МК»: операційний блок, відділення анестезіології, відділення ультразвукової діагностики, відділення інтервенційної радіології, відділення серцево-судинної хірургії, а також фізіотерапевтичне відділення. На вхідних дверях даних відділень були розміщені відзнаки. Спеціаліст Асоціації «СОІК» привітала колективи відділень, а Президент Асоціації медичних сестер Флоріна Наталія Олександрівна вручила сертифікати.

 
Фотогалерея