Рівненський перинатальний центр під грифом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»


17.12.2014

Сьогодні, 17 грудня 2014 року, Комунальний заклад «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради отримав сертифікат якості у наданні медичної допомоги - статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Усі 16-ть відділень закладу віднині внесені у Всеукраїнський реєстр закладі, що отримали таке почесне звання.
Рекомендації по вдосконаленню системи гігієни заклад отримав в результаті проведеного аудиту «Службою організації інфекційного контролю». За пів року часу центру вдалося реалізувати усі пункти документу для усіх структурних підрозділів. І результатом їх кропіткої праці стало почесне визнання їх як чистим та безпечним закладом. Потрібно відмітити, що неабияке місце у здобутті нагороди займає робота адміністрації, а саме головного лікаря Єнікеєвої Вікторії Миколаївни, її заступника по медсестринству Катерини Миколаївни, головної акушерки Людмили Йосипівни. Однак, як зазначила у своєму виступі головний лікар, такого рівня вони б не досягли, якби не щоденна робота медичного персоналу та лікарів. Саме їхні старання та самовідданість заслуговують сьогодні на визнання та пошану.
Вручення відбулося в урочистій атмосфері. Вікторія Миколаївна привітала особисто кожного завідувача вручила кожному сертифікат та побажала не зупинятися на досягнутому. Катерина Миколаївна, людина, яка знає кожен куточок центру, також виступила із вітальним словом і відмітила кожне відділення закладу. Також, на заході була присутня президент Асоціації медичних сестер Рівненщини Романішина Людмила Костянтинівна. Вона прийшла з подарунками - кожна старша сестра відділення отримала набір для контролю за якістю прибирання, що допоможе у налагодженні щоденної чистоти.
Нагадаємо, що у Рівному це другий заклад, що повністю отримав звання для усіх відділень. Першим в області був Рівненський обласний онкологічний диспансер, де статус було вручено 26 грудня 2013 року. Відтепер, по Рівненській області нараховується 35 відділень та 8 закладів, що числяться у реєстрі чистоти. По рейтингу це є другий регіон в Україні по кількості відділень після Львівського.
Від імені Асоціації «СОІК» ми вітаємо заклад та кожне відділення. Ми сподіваємося, що вручення відзнаки додасть енергії та мотивації до росту кожному медичному працівнику, адже немає межі досконалості, і розвиток вперед породжує нові перемоги.
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено