Херсон лідирує на півдні України


15.11.2014

Херсон, як і раніше незмінний лідер на півдні країни. Тільки за останні два місяці осені три заклади охорони здоров'я поповнили своє досягнення гордим званням «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». В межах проекту, кожний з цих закладів можна назвати першопрохідцем та незмінним лідером.
ХОКЛ на чолі з головним лікарем Клименко В. Л. та головою херсонської обласної асоціації медичних сестер Кузнєцовою Л.С. першою та найбагатшою в області має 18 відділень зі статусом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» . Скадовська центральна района лікарня на чолі з головним лікарем Турик В.А. та головою асоціацій медичних сестер Скадовського району Картавцева Л. Ф. першими та найбагатшими серед районів області мають 8 відділень. з відзнакою.

Міський центр амбулаторної хірургії КЗ «Херсонської міської клінічної лікарні ім. Є.Є.Карабелеша», - це третій великий структурний підрозділ лікарні, який отримав дану відзнаку. У липні 2014р стоматологічна поліклініка та поліклініка №3 були відзначені аналогічними сертифікатами.
Отримання почесної відзнаки - це доробок колективу до акції «100 річчю лікарні - 100 добрих справ».
Найцікавіше те, що керівники трьох закладів при спілкуванні зі спеціалістом СОІК майже в унісон наголосили, що отримані нагороди свідчять про дружню та старану роботу колективу і жоден з них не зупиниця поки весь заклад не буде Чистим.
Отже, можна сказати що Херсон не тільки самий «Теплий» та «Смачний» а й самий «Чистий»!!!
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено