Перший крок здійснено! Вінничина у проекті "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"


24.12.2014

Приємний, очікуваний і заслужений подарунок до нового року отримала Вінничина - одразу чотири вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Це перші заклади в Вінниці, які прийняли участь в нашому проекті і в результаті 2 відділення Вінницького обласного клінічного диспансеру, Стоматологічний центр «Гіппократ» та «Подільський центр зору» отримали цей почесний статус.
Два відділення Вінницького обласного клінічного диспансеру отримали сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»: торакальне та відділення пухлин голови та шиї. Керівництво і персонал закладу активно приймає участь в наукових з'їздах та конференціях, підвищує свою кваліфікацію, втілює найновіші досягнення медицини, дбає про безпеку пацієнта та дотримання системи гігієни. Вручення статусу відбувалось за участі та підтримки головного лікаря Шамрай В.А., заступника головного лікаря з медсестринства Хмельовської А.П. та завідувачів відділень, які отримали статус. Головний лікар в своїй промові висловив подяку за роботу і отримання статусу всьому колективу нагороджених відділень.
В результаті проведеного аудиту в стоматологічному центрі «Гіппократ» фахівцем Асоціації «СОІК» Рошнівською Оленою, було вручено сертифікат «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Персонал закладу дотримується стандартів гігієни та чистоти. Дружня і позитивна атмосфера, прагнення до знань, радісні обличчя колективу зустріли фахівця Асоціації СОІК в Подільському центрі зору, в день вручення цьому закладу сертифікату. Хотілось би відмітити, що цей заклад не просто в повному обсязі відповідає умовам проекту але і прагне постійного вдосконалення, його персонал не зупиняється на досягнутому і постійно цікавиться новими лекціями, які проводять наші фахівці.
Сподіваємось, що все нові і нові заклади та відділення будуть отримувати цей статус. Отримання винагороди чиста лікарня - це кропітка та відповідальна робота, для цього потрібно головне - бажання. Бажання постійно розвиватись, робити лікарню безпечнішою. Цей статус - заслуга і злагоджена співпраця головного лікаря, завідувача відділенням, медичних сестер та молодшого медичного персоналу. Вітаємо всіх вас з отриманням статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта»!
Фотогалерея


Вибачте, але жодного альбому ще не створено