Луцьк - перші у 2015 році потрапили до реєстру чистоти


16.01.2015

Луцька міська клінічна лікарня - зразковий медичний заклад міста. Це приїхали підтвердити волонтери незалежної Асоціації «Служба організації інфекційного контролю». Робота у напрямку корекції системи гігієни лікарні розпочалася ще у березні 2014 року. За цей період було здійснено аудит 10-ти відділень лікарні. Звісно, не обійшлося без невеличких поправок та рекомендацій з боку асоціації. Також, наші спеціалісти взяли участь у конференціях, які протягом року були організовані у закладі. І наша спільна праця увінчалася успіхом - 16-го січня сім відділень лікувальної установи отримали почесне звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Приємно відмітити, що в ході повторного аудиту не було виявлено жодних недоліків у налагодженні санітарно-гігієнічного режиму.


Вручення відбулося урочисто у залі, у присутності завідувачів відділень, старших медсестер, головної сестри та головного лікаря. Лариса Петрівна, головний лікар установи, привітала своїх колег гарним, добрим словом. Вона зазначила, що усі умови, в яких сьогодні працює лікарня - це спільна праця колективу. І ці старання не даремні, адже в першу чергу ми дбаємо самі про себе, коли наповнюємо навколишній світ необхідними речами.
Величезний вклад у реалізацію проекту зробила головна медична сестра Бортник Надія Андріївна. Саме за її ініціативи відбувся перший візит спеціаліста «СОІК» в лікарню. І протягом року ми комуні кували та радилися. Співпраця склалася на всі 100%.


Відтепер сім відділень, а саме: гінекологічне відділення, відділення малоінвазивної хірургії, нейрохірургічне відділення, урологічне відділення, відділення ургентної хірургії, операційний блок, інтервенційний (рентгенохірургічний блок) - це відділення з європеськими стандартами та безпечним наданням медичної допомоги. Беззаперечним є факт, що надалі наша співпраця продовжуватиметься і усі решта відділень теж увійдуть у реєстр чистих та безпечних.

 
Фотогалерея