РІВНЕНСЬКИЙ ДІАГНОСТИЧНИЙ ОТРИМАВ СТАТУС НАЙЧИСТІШОГО МЕДЗАКЛАДУ


24.09.2013

Централізоване відділення автоматизованої лабораторної діагностики Рівненського обласного клінічно лікувально-діагностичного центру ім. В. Поліщука отримало відзнаку «Чиста лікарня, безпечна для пацієнта». Аби присвоїти такий статус, у лікарні перевіряли санітарно-епідеміологічний режим, роботу персоналу, якість прибирання та ефективність обладнання.

У лікарні кажуть: таких високих стандартів чистоти дотримуються завдяки сучасному обладнанню та сумлінному персоналу.

За інформацією http://charivne.info/news/Rivnenskiy-diahnostichniy-otrimav-status-naychistishoho-medzakladu

- Пріоритетними факторами у профілактиці внутрішньолікарняних інфекцій є належне проведення антисептичної обробки рук, дезінфекції та стерилізації інструментів та звичайно самого прибирання приміщень. Впроваджене двовідерне прибирання допомагає уникнути розповсюдження інфекцій та дає можливість економити кошти закладу, - пояснює завідуючий відділенням Олександр Кректун.- Тому присвоєння такого статусу - це не лише велика честь, значна відповідальність а й заслуга медичного персоналу , які створюють відповідні умови з метою забезпечення високої якості надання медичної допомоги.

Двовідерне прибирання - це коли в одному відрі містяться ганчірки - мопи , а в другому - деззасіб. Прибиральниця змочує ганчірку у деззасобі, миє і викидає використану ганчірку у відповідну ємність і знову бере чисту, і так далі. Таким чином деззасіб постійно залишається чистим, що дозволяє дійсно провести дезінфекцію приміщення згідно встановлених вимог

Один із унікальних сучасних медичних присторїв, який дбає про безпеку пацієнта - деструктор. Медики кажуть: за його допомою знезаражуються використані медичні голки, а потім подрібнюються. Відтак, після такої "переробки" усі ризики мінімізуються.

 

Довідково:

Всеукраїнський проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» стартував у травні 2012р. Проект проводиться за ініціативи Асоціації медичних сестер України та громадської організації Служби організації інфекційного контролю (СОІК).
Мета проекту - забезпечення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактика професійного захворювання медичного персоналу, запобігання розповсюдження внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ.

Оксана КРАВЕЦЬ

Статтю можна проглянути за посиланням http://rcmdc.com.ua/novini/novini-tsentru/rivnenskij-diagnostichnij-otrimav-status-najchistishogo-medzakladu.html

 
« назад