У Хмельницькому відбулася конференція «Профілактика внутрішньолікарняної інфекції» в рамках Всеукраїнського проекту «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта»


28.05.2014

Всеукраїнська Асоціація медичних сестер України та Всеукраїнська громадська Асоціація «Служба організації інфекційного контролю» в рамках проекту «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта» разом з провідними фахівцями Департаменту охорони здоров'я та Хмельницької обласної лікарні організували і провели у м. Хмельницькому конференцію «Профілактика внутрішньолікарняної інфекції». Цей захід відбувся 28 травня за участі головних та старших медсестер лікувально-профілактичних закладів області.

Серед основних питань, що висвітлювалися на конференції, були: «Профілактика внутрішньолікарняних інфекцій - складова якості лікувально-діагностичного процесу» та «Залучення лікувальних закладів області до Всеукраїнського проекту «Чиста лікарня - безпечна для пацієнта», з яких виступила фахівець з інфекційного контролю Всеукраїнської громадської Асоціації «Служба організації з інфекційного контролю» Надія Галапац.

Вона зокрема зазначила, що мета проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» - досягнення високого рівня гігієни в лікувальних установах України, профілактика професійних захворювань медичного персоналу, запобігання розповсюдженню внутрішньолікарняних інфекцій, економія коштів лікувальних установ. Також він орієнтований на створення комфортних умов для пацієнтів під час їх перебування у медичному закладі.

Велика увага на конференції зверталася і на нові технології для забезпечення гігієни лікарняного середовища, контроль за якістю роботи медичного персоналу, сучасні принципи в організації санітарно-епідеміологічного режиму лікувально-профілактичних закладів для збереження здоров'я персоналу та пацієнтів.

Валентина Кулинич
завідуюча прес-центром Хмельницького обласного центру здоров'я

Статтю можна проглянути за посиланням http://www.doz.km.ua/index.php?m=99&sm=390&s2m=1
« назад