МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НОВИМ СТАТУСОМ


05.12.2013

На Сумщині, вперше серед лікувально-профілактичних закладів області, два відділення міської клінічної лікарні № 1 м. Суми, яку очолює головний лікар Валентина Домінас, отримали Всеукраїнський статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". З метою отримати подібне звання колективу лікарні довелося пройти ряд суттєвих медичних та санітарно-гігієнічних перевірок.

Статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" присвоїла Асоціація медичних сестер України та Служба організації інфекційного контролю. Фахівці здійснили поглиблену перевірку санітарії та гігієни відділення урології та операційного блоку, після чого винесли вердикт - структурні підрозділи лікувального закладу відповідають усім загальноприйнятим санітарним нормам. Попередній аудит на звання "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" пройшли ще 5 відділень закладу. Після дооснащення, яке очікується з дня на день, вони будуть повторно перевірені та, у разі відповідності вимогам, також отримають відзнаку "Чиста лікарня безпечна для пацієнта". Новий статус персоналу лікарні доведеться підтримувати постійно, оскільки він надається лише на певний період. Через рік відділення чекає наступна санітарна перевірка. Проект "Чиста лікарня безпечна для пацієнта" став Всеукраїнським у 2012 році. Основна мета Проекту забезпечення високого рівня санітарної гігієни в лікувально-профілактичних закладах країни, попередження захворювань медичного персоналу та поширення інфекцій в самій лікувальній установі. На сьогодні вже 157 відділень медичних закладів України отримали статус "чистих".

Статтю можна проглянути за посиланням http://www.medycyna.sm.gov.ua/index.php/ru/177-miska-klinichna-likarnya-z-novim-statusom

 
« назад