У Тернополі відбулася міжнародна науково-практична медсестринська конференція


02.04.2015

У Тернопільській обласній комунальній клінічній психоневрологічній лікарні пройшла міжнародна науково-практична медсестринська конференція «Європейські підходи до налагодження системи гігієни у закладах охорони здоров'я» та засідання асоціації медичних сестер.
У заході взяв участь директор департаменту охорони здоров'я Володимир Курило, президент Асоціації медичних сестер України Галина Івашко, яка ініціювала зустріч медиків із доктором медичних наук Хансом-Йоахімом Рьодгером з Німеччини; заступники головних лікарів з медсестринства, головні медичні сестри центральних районних комунальних лікарень, центрів первинної медико-санітарної допомоги та обласних лікувально-профілактичних закладів.

Із вітальним словом до присутніх звернувся Володимир Курило, який підкреслив, що професійному удосконаленню і роботі молодшого медичного персоналу у медичних закладах області приділяється велика увага, адже успіх виходжування пацієнтів на 90% залежить від медсестер.

Ханс-Йоахім Рьодгер зазначив, що бував у Тернопільській обласній психоневрологічній лікарні 20 років тому і під час нинішнього візиту побачив значний розвиток закладу та гідний рівень його оснащення. Доктор медичних наук доповів на тему: «Внутрішньолікарняні інфекції у відділеннях інтенсивної терапії та операційних блоках. Профілактика та лікування». Науковець з Німеччини розповів учасникам конференції про європейські стандарти дезінфекції, а слухачі мали змогу отримати відповіді на питання, вступити у дискусію з доповідачем, дізнатися про відмінності у підходах до профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в Німеччині і в Україні, потребу чи можливість застосування деяких стандартів в українських лікувальних установах.

Прес-служба МОЗ України

Статтю можна проглянути за посиланням http://www.moz.gov.ua/ua/portal/pre_20150331_b.html
« назад