Всеукраїнський проект "Чиста лікарня безпечна для пацієнтів"


07.04.2014

У квітні 2014 року за ініціативи керівництва ДУ «Київський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України» та підтримки ГУ Держсанепідслужби у Київській області, Департаменту охорони здоров'я Київської ОДА, в лікувально-профілактичних закладах області започатковано впровадження Всеукраїнського проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнтів». Це спільний проект Всеукраїнської асоціації медичних сестер України та Асоціації «Служба організації інфекційного контролю». Асоціація "СОІК" протягом кількох років робить практичні кроки у боротьбі з внутрішньолікарняними інфекціями. Метою проекту є вивчення санітарного стану в лікувально-профілактичних закладах, дотримання стандартів гігієни відповідно до вимог чинного законодавства, профілактика професійних захворювань медичного персоналу та зниження рівня внутрішньолікарняних інфекцій.

До участі у проекті долучилися Київська обласна дитяча лікарня (м. Боярка), Васильківська та Броварська ЦРЛ.

12 листопада 2014 року презентація проекту для медичного персоналу відбулась на базі Броварської ЦРЛ. Представляла проект голова Асоціації "СОІК" Ольга Хеленюк. Медпрацівники із цікавістю сприйняли відеоматеріали презентації з питань профілактики внутрішньолікарняних інфекцій, прийняли активну участь у вирішенні тестових завдань щодо гігієнічної та хірургічної обробки рук.Участь у проекті приймає завідувач відділення організації епідеміологічних досліджень ДУ "Київський ОЛЦ ДСЕСУ" Мартинчук С.Т.На презентації проекту він зупинився на питаннях стану профілактики внутрішньолікарняних інфекцій в лікувально-профілактичних закладах області та спільних шляхів її вдосконалення.

До участі в проекті планується долучити й інші лікувально-профілактичні заклади області.

Статтю можна проглянути за посиланням http://www.ses.gov.ua/news/1/172/vseukra-nskii-proekt-chista-l-karnya-bezpechna-dlya-pats-nt-v/

 
« назад