Статті

Як діяти при виявленні стихійних звалищ із медичними відходами?

     Як діяти при виявленні стихійних звалищ із медичними відходами?
     «Якщо громадяни побачили звалище відходів, які мають ознаки медичних, ми просимо зафіксувати його на мобільний пристрій, установити геолокацію звалища та повідомити про факт відповідальні державні служби», - відзначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.
     Зокрема, у таких випадках потрібно зателефонувати до Державної екологічної інспекції України за номерами: +38 (044) 521-20-38, 38 (044) 521-20-40 або надіслати інформацію на e-mail info@dei.gov.ua.
     Крім того, є можливість скористатись електронним сервісом Міндовкілля «Екомапа» (https://ecomapa.gov.ua/) для подальшого інформування комунальних органів про існуючі стихійні звалища або звернутись на гарячі лінії органів місцевого самоврядування. Варто повідомити інформацію про себе, адже анонімні заяви не розглядаються.
Звертаємо увагу, що під «великою кількістю медичних відходів» розуміються пластикові пакети ємністю 35-50 літрів із позначками медичної (біологічної) небезпеки або позначкою «COVID-19».
     Отримана будь-яким з перелічених способів інформація буде використана для ліквідації сміттєзвалищ комунальними службами.
     Крім того, у випадку підтвердження наявності великих партій медичних відходів будуть ініційовані перевірки медичних закладів, що розташовані поруч!!!
     Детальніше
 
                                                                                                     Snymok-ekrana-2020-03-31-v-8.17.29-PP-840x480-c-1