Статті

Мішки розчинні «БІОБЛОК»

     Наша країна зараз знаходиться у важкій ситуації, що обумовлено спалахом коронавірусної інфекції. МОЗ докладає значних зусиль, аби впровадити профілактику інфекційних захворювань різної етіології. Вкрай важливо дотримуватися стандартних запобіжних заходів, щоб уникнути або знизити ризик виникнення спалахів захворювання серед населення, а особливо серед медичних працівників. Мета стандартних заходів ВООЗ - запобігти інфікуванню у всіх без винятку установ та закладів охорони здоров'я.

     Медичні працівники по всьому світу зараз перебувають на передовій у боротьбі за життя людей. Кожен день вони знаходяться у підвищеній зоні ризику. Нажаль у більшості пацієнтів заражених вірусом COVID-19, які звертаються до лікарняних закладів, відсутні ознаки гострої респіраторної інфекції протягом 4 х днів. При госпіталізації у медичні установи різного профілю не всі пацієнти проходять діагностування тестами ПЛР, наражаючи на небезпеку медичних працівників та всіх відвідувачів лікарні. Відомо, що вірус здатен деякий час зберігатись на різних поверхнях, а також на текстильних виробах (одяг, рушники, постільна білизна).

     Сприятливими умовами для вірусу вважаються вологість і тепло, а тканина має сітчасту структуру. На стаціонарному лікуванні можуть перебувати пацієнти заражені вірусом COVID-19, тому при неправильному поводженні з постільною білизною інфекція буде розповсюджуватись по всій медичній установі. Одним з головних факторів для запобігання передачі вірусу у будь - яких установах, а особливо у лікарняних закладах, є правильний збір, сортування, транспортування, дезінфекція, прання текстильних виробів.

                                            mishku

     Для того щоб запобігти розповсюдженню COVID-19 через інфікований текстиль та лікарняну білизну необхідно використовувати водорозчинні мішки «БІОБЛОК» (відповідно наказу МОЗ України від 30.04.2014 № 293 п. 7). Завдяки використанню мішків «БІОБЛОК» медичні працівники мінімізують контакт з флорою хворого пацієнта, що допоможе запобігти розповсюдженню вірусу в медичному закладі та за його межами.

                                                                                             242

  • використовується для збору  та транспортування постільної білизни, спецодягу, текстилю;   
  • місткість одного водорозчинного мішка: 8 комплектів постільної білизни;
  • має спеціальну фіксуючу стрічку;
  • поліетилен високого тиску розчиняється при температурі 60°;
  • інфікована білизна в Біоблоці завантажується в пральну машину де відбувається розчинення мішка і білизна піддається дезінфекції, яка включена в програму прання; 
  • в одній упаковці – 25 шт;
  • розмір водорозчинного мішка 711мм х 990мм.

                                                                                          1_4         2

 

Згідно Постанови КМУ від 20 березня 2020 р. № 225 м.Київ:

Деякі питання закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території України – код 3923 Мішки біобезпеки.

Продакт-менеджер ТОВ "Лізоформ Медікал"

Грищенко Юлія