Статті

У Львові розпочав роботу Тренінговий Центр SOIC COACH CENTER SWITZERLAND.

У Львові розпочав роботу Тренінговий Центр SOIC COACH CENTER SWITZERLAND. Центр розташований на вулиці Лемківська, 26. Це місце, де можна навчитися прибирати по-новому: навчитися та удосконалити процеси і алгоритми, інфекційного контролю.


Чим особливий тренінговий центр?


Тут є функціональне ліжко та тумбочка, зона операційної, зона кафе та офісна. А ще обладнано різні види підлог, облаштована лекційна зона з великим екраном. Тренінговий центр також має візки, пральню та техніка для прибирання.

Таким чином ми забезпечуємо максимально наближені до реальності умови роботи. Тренінги проходять в групах 4-8 учасників.

Час проведення навчання для майбутнього керівника Сервісної Служби складає чотири повноцінні робочі дні та має певні етапи:

  • Tеоретична частина - з вимогами теперішнього законодавства та адаптації до нього сучасних систем прибирання.
  • Практичні заняття з алгоритмів прибирання.
  • Після цього - теорія та практика в різних напрямках, необхідних для розуміння організації Сервісної Служби.

Основні навички та робочі кейси новий керівник зможе використати при формуванні свого відділення. Вивчення стандартних проблемних випадків дасть можливість зменшити їх наслідки у Вашій лікарні.


Чому це важливо?


Майбутнє невпинно наближається. Клінінг – це не швабра з ганчіркою, це менеджмент та технології.
Настав час впроваджувати технології та вправно керувати процесами. Знання процесів, алгоритмів, інфекційного контролю, чисто технічних питань по обладнанню, пральні та хімії потребує окремого навчання. Теоретичні навички отримати можна на онлайн семінарах, в таблицях, перейнявши досвід в колег. Практичні навички реально отримати тільки в Тренінгових Центрах Асоціації «СОІК».


Запрошуємоас відвідати наш Тренінговий Центр SOIC COACH CENTER SWITZERLAND у Львові.


А незабаром подібний тренінговий центр запрацює і в Києві. Це буде більший багатофункціональний заклад для навчання не тільки медичному клінінгу, а й системам прибирання у всіх галузях. Тож обов’язково слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці!