Статті

Провели навчання у КНП "Почаївська районна комунальна лікарня" Почаївської міської ради на тему "Гігієна рук та організація поводження з медичними відходами"

Продовжуємо працювати????????
Провели навчання у КНП "Почаївська районна комунальна лікарня" Почаївської міської ради на тему "Гігієна рук та організація поводження з медичними відходами" (Наказ МОЗ України №325 (у новій редакції наказу МОЗ України від 06.09.2022 року № 1602).
Своєчасне і правильне дотримання чистоти рук перешкоджає поширенню інфекційних агентів, тому медичні працівники були зацікавлені та мали змогу закріпити свої знання й відпрацювати належне виконання таких практик гігієни рук:
✅гігієнічне миття рук;
✅гігієнічна обробка рук;
✅догляд за руками;
✅поводження з рукавичками.
Також розглянули питання медичних відходів. Значна увага приділена класифікаційним характеристикам медичних відходів з урахуванням специфічних особливостей їх утворення. Натепер під поводженням з відходами розуміється покращення системи збирання, сортування, знешкодження, тимчасового зберігання, транспортування, повторного використання та перероблення відхо­дів та інші необхідні заходи щодо удосконалення системи поводження з відхо­дами.
Також підвищили обізнаність щодо ефективного поводження з відходами серед працівників та пацієнтів. Адже неправильне поводження з медичними відходами піддає працівників охорони здоров’я і населення ризику зараження інфекціями та забруднює навколишнє середовище.