Статті

З 27.04 по 11.05.23 проведено лекції із старшими сестрами медичними трьох закладів - КНП «1 МП м.Львова», КНП «Львівська лікарня Св.Луки», КНП «6 МП м.Львова», тестування та вручення сертифікатів.

Навчатися, повторювати та втілювати на практиці здобуті знання – це основне кредо медичних працівників. Розпочинаємо активне навчання з медичними сестрами закладів м.Львова щодо правил поводження з медичними відходами за новими вимогами. Це найактуальніша тема лікувальних закладів на сьогоднішній день. З 27.04 по 11.05.23 проведено лекції із старшими сестрами медичними трьох закладів - КНП «1 МП м.Львова», КНП «Львівська лікарня Св.Луки», КНП «6 МП м.Львова», тестування та вручення сертифікатів. Слід зауважити, що до навчання з даної тематики також долучалися й інші медичні працівники закладів, а також молодший медичний персонал. За цей період навчання пройшли 90 працівників.     

Під час лекцій обговорили багато питань, які цікавлять медичний персонал, а саме:

  • правила поводження з біологічними рідинами пацієнта, які доставлені в лабораторію
  • чому не всі рідини потрібно знезаражувати
  • правила поводження з імунобіологічними препаратами та іншими лікарськими засобами
  • що робити з гемаконами та вакуумними пробірками які містять кров.     

На ці та багато інших запитань - колективно старалися обговорювати, надавати відповіді та підсумовувати заходи для неухильного виконання професійних обов’язків з дотриманням заходів безпеки медичними працівниками.