Новини

V Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер в м. Рівне.

15-17 вересня 2011 року в м. Рівне  на базі Рівненського медичного коледжу відбувся ювілейний Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер "Ескулап-професіонал".

У цей день медичні сестри лікувально-профілактичних установ зі всієї України  демонстрували теоретичні знання, професійні навички, вміння приймати грамотні рішення в екстремальних ситуаціях і, звичайно ж, свої творчі здібності.

У конкурсі брали участь 24 області, кожна область представила свою найкращу медичну сестру, родзинкою конкурсу був учасник з Харківської області, єдиний парубок серед дівчат.

Медсестри творчо підійшли до виконання всіх завдань. Захід пройшов весело і невимушено. Всі учасниці були нагороджені грамотами та цінними подарунками.

Переможницею конкурсу стала медична сестра з Тернопільської області. Друге місце зайняла учасниця з Луганського регіону, а третє як і в минулому році - конкурсантка Миколаївської області.

Щорічний загальнонаціональний конкурс профмайстерності медсестер - доказ активної фахової та громадської позиції «Асоціації медичних сестер України», енергійності, ініціативності, прогресивності та людської небайдужості українських медсестер.