Новини

IV Всеукраїнський конкурс професійної майстерності медичних сестер

В конкурсі приймали участь 25 представниць найгуманнішої професії Медичної сестри з усієї України, вперше була запрошена до конкурсу учасниця з Києва Дяченко Ірина з міської клінічної лікарні №3, яка показала себе на конкурсі з кращої сторони, зайнявши достойне місце.

Професійне змагання проходило в три етапи. У першому турі 25 медсестер з усіх областей України виконували тестові завдання, що визначали рівень їхньої теоретичної підготовки з терапії, педіатрії та хірургії.

У другому турі конкурсантки демонстрували свої практичні навички й майстерність. Можливо, це було найважчим випробуванням, оскільки під пильним оком метрів медицини легко було розхвилюватись і розгубитись. Але дівчата гідно впорались і з цим завданням!

Третій тур був покликаний розкрити креатив й сутність українського медсестринства. Адже, вочевидь, що лікування людей - справа не лише професійна, але й глибоко духовна, а часом і подвижницька. Учасниці яскраво проявили власні таланти в творчому конкурсі «Профілактична медицина в медсестринстві».

Також активно в конкурсі приймали участь спеціалісти Служби організації інфекційного контролю, провівши конкурс майстерності на якість гігієнічної обробки рук, за допомогою спеціальної апаратури та антисептичних засобів, найкращим були вручені подарунки.

Перехідний символ кращої медсестри 2010-го року 2 жовтня отримала переможниця конкурсу 21-річна Вікторія Возбранюк, що репрезентувала Рівненську область, була нагороджена туром по семи країнам Європи. Друге місце посіла представниця Донецького регіону Віолетта Полтавцева отримала в дарунок ноутбук, третє - Світлана Роленко з м. Миколаїв -  відеокамеру.

Компанія «Лізоформ Медікал», яка виступила генеральним спонсором також приймала участь в привітання, нагородивши призами глядацьких симпатій, учасниць з Миколаєва, Одеси і звичайно за мужність (підготувавшись за тиждень до конкурсу і як першу представницю) учасницю з Києва.

Спеціалісти Служби інфекційного контролю провели круглий стіл з президентами Асоціацій медичних сестер з усієї України, з приводу подальшої співпраці.

Подібні конкурси професійної майстерності надзвичайно важливі для підняття престижу цієї найгуманнішої і благородної професії, привертання до неї уваги.