Новини

Into-sana в Одесі тримає марку чистоти та безпеки

Статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» присвоєно всім підрозділам компанії Into-Sana, включаючи кухні та пральні. Вручення відбулося 29 липня.
Підрозділи харчоблоку та пральні в кожному медичному закладі завжди залишаються не помітними для пацієнтів, проте це невтомна і рутинна робота медичного персоналу.
Після чергового аудиту фахівця Асоціації «СОІК» можна з впевненістю констатувати, що пральня працює згідно високим медичним стандартам та забезпечує чистоту і безпечність постільної білизни, рушників та форми медперсоналу, а працівники харчоблоку не тільки смачно готують, а й роблять це в гігієнічних умовах. Варто зазначити, що неабияку роль у налагодженні гігієнічних стандартів цих відділень відіграють Бойчук Тамара Іванівна - завідувач виробництвом харчоблоку, і Купреєва Людмила Павлівна - сестра господиня клініки Into-Sana.
Нагадаємо, що клініка Into-Sana вже більше року носить звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», оскільки 13 березня 2014 року клініка і всі її структурні підрозділи успішно отримали однойменне звання.