Новини

В Рівненській області чергове вручення статусу

19-го серпня 2015 року, на велике християнське свято Яблучного Спаса, на Рівненщині ще один медичний заклад долучився до списку чистих та безпечних. КЗ «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» та колектив урологічного відділення стали власниками статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Протягом останнього року йшла тісна співпраця із фахівцями Асоціації «СОІК», медичний персонал усіх відділень були слухачами теоретичного курсу лекцій по налагодженню епідеміологічного режиму від Асоціації. Аудит пройшло два відділення: урологічне та фізіотерапевтичне. За досить короткий період часу були взяті до уваги усі рекомендовані гігієнічні заходи по дооснащенню відділення. Потрібно зазначити, що майже в кожній лікарняній установі урологічні відділення вважаються самими брудними і специфічними, з особливим контингентом хворих та запахом. Однак, про дане відділення цього сказати не можна. Дійсно, зайшовши у відділення відразу стає зрозуміло, що колектив працює як одне ціле, усі вимоги санітарно-гігієнічного режиму виконуються, і бажання до покращення лікарняного середовища є.
Отже, умови проекту виконано, статус присвоєно, медичний персонал гордо прийняв усі привітання та побажання від головного лікаря, заступника з медичної частини, головної медсестри, завідувача відділення.
На врученні були присутніми усі завідувачі інших відділень закладу, це свідчить про велику зацікавленість та бажання працювати у безпечних умовах та змінити Світ навколо на краще.