Новини

У Скадовську зразкова ЦРЛ

Для Скадовської ЦРЛ проект «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» підійшов до завершення, але не втратив своєї пріоритетності та важливості.
06 серпня у заклад вже вкотре завітала спеціаліст з інфекційного контролю Зубченко Людмила і після заключного огляду клініко-діагностичної лабораторії та поліклінічного відділення в урочистій обстановці вручила сертифікати цим відділенням. Людмила поспілкувалась з головним лікарем Скадовської ЦРЛ Туриком В.А., головною медсестрою Картавцевою Л.Ф. та старшими медсестрами відділень на предмет зразкового відношення до чистоти медичного персоналу цієї лікарні. Також три відділення терапевтичне, педіатричне та інфекційне вже вдруге пройшли перевірку і підтвердити свій статус «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».
«Відтепер всі відділення Скадовської ЦРЛ мають цей статус. Велике спасибі спеціалісту з інфекційного контролю Зубченко Л., головному лікарю Турику В.А. та всьому колективу за підтримку - говорить головна медсестра лікарні. - Завдяки цьому проекту ми і надалі будемо вдосконалювати і підтримувати сучасні методи чистоти та безпеки у своїй роботі та дотримуватись всіх профілактичних заходів щодо уникнення поширення внутрішньо-лікарняних інфекцій в лікарні».