Новини

Перинатальний центр м. Києва підтвердив відповідність сучасним світовим стандартам гігієни

 

 Перинатальний центр – колиска де починається і рятується щодня не одне дитяче життя. Дуже важливо, щоб система гігієни в таких установах була на високому рівні. Відповідність сучасним стандартам гігієни полегшує постійну боротьбу за кожне нове життя.

Перинатальний центр м. Києва підтвердив відповідність сучасним світовим стандартам гігієни. За результатами проведеного фахівцями Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» аудиту, шість відділень Перинатального центру м. Києва отримало відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Почесну відзнаку отримали такі відділення: пологове відділення з індивідуальними та сімейними пологовими залами, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених, акушерське післяпологове відділення спільного перебування матері та новонародженого №1, відділення для новонароджених, які перебувають на спільному перебуванні з матерями та відділення анестезіології та інтенсивної терапії новонароджених. Отримана відзнака - заслуга всього персоналу, дякуємо вам за вашу наполегливу та відповідальну працю.

Вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» відбулось в урочистій атмосфері. Серед персоналу відділень, які отримали таку почесну відзнаку панував піднесений настрій, багато посмішок, похвали на адресу лікарні та її адміністрації. Асоціація «СОІК» хоче висловити окрему подяку головному лікарю Перинатального центру центру Білій Вікторії Володимирівні за її ініціативність та наполегливість у будь-яких розпочатих справах. Сподіваємося, що в найближчому майбутньому усі відділення Перинатального центру м. Києва будуть відзначені статусом «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».