Новини

Клініка Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ» отримала статус "Чиста лікарня безпечна для пацієнта"

У наші дні якість медичного обслуговування значно зросла, лікарі стоматологи сьогодні творять дива, тому до стоматологічних клінік висуваються найжорсткіші вимоги щодо інфекційної безпеки. Кожен, хто перебуває в клініці, знайте, увесь персонал працює над Вашою безпекою. Все, що Ви бачите, чого торкаєтесь, і що торкається Вас, проходить спеціальну обробку, і навіть повітря знезаражується ультрафіолетовим опроміненням. Кожен інструмент проходить повний цикл дезінфекції та стерилізації.

Всіх вище перераховані вимоги дотримується персонал клініки Дубнової «СТОМАТОЛОГіЯ». Також підтверджуючи свою жагу до знань, медичний персонал клініки періодично прослуховує курс лекцій по налагодженню санітарно-епідеміологічного режиму. Молодший медичний персонал здобув практичні навички у застосуванні професійного прибирального інвентарю, адже якісне прибирання один із способів профілактики внутрішньолікарняної інфекції.

Первинна інспекція в клініці вразила позитивними результатами, були зроблені деякі рекомендації, які найближчим часом втілились в життя клініки. Вручення статусу відбулося  26 квітня в спокійній, затишній атмосфері. Спеціаліст СОІКа вручила відзнаку головному лікарю Дубновій Олені Юріївні, і відзначила, що з першого візиту в клініку, вже з порогу відчувалось, що до вручення знадобиться не так багато часу.

печать дубновой