Новини

«Херсонська міська клінічна лікарня імені О.С. Лучанського» здобуває нові статуси

   Завдяки своїм наполегливим зусиллям комунальний заклад «Херсонська міська клінічна лікарня імені О.С. Лучанського» у поточному році вийшла в трійку лідерів нашого проекту на Херсонщині. У липні 2016 року відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» отримали ще 5 відділень:

-        операційний блок хірургії;

-        ендоскопічний кабінет хірургії;

-        хірургічне відділення поліклініки №1;

-        відділення патології вагітності;

-        пологове відділення з індивідуальними пологовими залами.

  Офіційна частина відбулася в конференц-залі лікарні, де зібралися старші медсестри, завідуючі відділеннями, адміністрація лікарні, а також медперсонал відділень, які отримували відзнаки та сертифікати підтвердження статусу проекту в 2014-2015 роках.               

  Вступне слово сказала головна медсестра лікарні Пальона Наталія Іванівна, лікарня, починається з чистоти – саме такий підхід є девізом в організації мед. сестринської роботи. За підтримки та ініціативи адміністрації лікарні було проведено і забезпечені всі заходи, які передбачені умовами проекту. Це дало змогу медичному персоналу закладу вдосконалювати свої знання та навики в профілактиці ВЛІ, добре налагоджена система гігієни. Слово виголосила спеціаліст Асоціації «СОІК» Зубченко Людмила і коротко нагадала умови проекту, вручила таблички та сертифікати.               

  Привітала усіх головний лікар Людмила Василівна Ломако, яка висловила вдячність за проведену роботу, з отримання статусу та наголосила на престижі та важливості у здобутті звання «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». Сьогодні яскравий надпис на табличці вселяє довіру пацієнтам та медпрацівникам, дає старт усім іншим підрозділам лікарні продовжити «чистий» марафон.   

  Участь у проекті лікарня розпочала в 2014 році. На сьогоднішній день вже 13 відділень закладу мають даний статус – це кредит довіри до пацієнта, ми пишаємося учасниками проекту, найкоротші терміни завдання для інших відділень долучатися до проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».