Новини

Львівський стоматологічний центр "Леополіс" в списку чистих

Для лікувально-профілактичних закладів стоматологічного профілю проблема ВЛІ найбільш актуальна, оскільки в ротовій порожнині навіть здорової людини міститься  достатньо стабільна аеробна та анаеробна мікрофлора. Джерелом ВЛІ в стоматологічній клініці є пацієнт, а факторами передачі – кров, слина, гній, незнезаражене стоматологічне устаткування та медичний інструментарій. У зв’язку з цим інфікуватися можуть не лише пацієнти, а й медичний персонал клініки. З метою запобігання ВЛІ в закладах стоматологічного профілю повинні суворо дотримуватися санітарно-протиепідемічного і дезінфекційно-стерилізаційного режимів. Тому знання цих питань є необхідним для лікарів усіх спеціальностей, особливо стоматологам.

У ході гігієнічного аудиту заклад підтвердив всі вимоги проекту, а саме : дотримання правил особистої гігієни медичним персоналом, забезпечення належного дезінфекційно-стерилізаційного режиму в стоматологічній клініці та впровадження системи двох відер згідно з наказом МОЗ України №236 від 04.04.2012 “Про організацію контролю та профілактики післяопераційних гнійно-запальних інфекцій, спричинених мікроорганізмами, резистентними до дії антимікробних препаратів”. З ініціативи старшої медичної сестри, Віри Євстахіївної, було проведено ряд навчальних лекцій та розрахунки деззасобів для економії коштів закладу. Злагоджена робота колективу та зацікавленість персоналу у безпеці своїх пацієнтів куди важливіше будь-яких відзнак. Однак здобуття статусу потребує не лише підтверджень, але й постійних вдосконалень !

Ще раз вітаємо адміністрацію та персонал закладу. Результати аудиту продемонстрували найвищий рівень чистоти та грамотний підхід до безпеки пацієнта,а також виявили головну візитівку цього закладу - посмішку персоналу !