Новини

Луганськ отримав першу відзнаку "чистоти"

Луганська обласна лікарня №2 першою в Луганському регіоні стала власником статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта». 18 грудня 2013 року неврологічне відділення лікарні було номіноване на таке звання. Ця нагорода засвідчила, що дане відділення дотримується усіх сучасних вимог та підходів до гігієни приміщення. Відповідний яскравий сертифікат  головному лікарю вручила спеціаліст Асоціації «Служба організації інфекційного контролю» Січева Лідія.

Головний лікар Леонід Покришка відмітив, що важливим на сьогодні є дотримання прописаних стандартів та міністерських наказів щодо новітніх принципів гігієни. Позитивно відмітив, що відтепер прибирання у відділення буде вестися за системою двох відер. Це якісно позначиться на рівні поширення інфекції та в рази полегшить роботу молодшого медичного персоналу.

Великого значення цій події надала заступник по медсестринству, голова асоціації медичних сестер Луганщини Олена Шевченко. Вона організувала та запросила спеціаліста «СОІК» для проведення аудиту та тренінгової програми по сучасним методам прибирання для персоналу. Вона приклала максимальних зусиль, аби саме цей заклад став першим на Луганщині в отриманні цієї відзнаки.

Віримо, що це лише перший крок у такій хорошій справі. Бажаємо, щоб усі відділення закладу незабаром отримали відзнаку чистоти.