Новини

Лікувально-діагностичний центр (ЛДЦ) «Приватної клініки «Безега і Кº» - заклад,якому довіряють пацієнти

Незалежно від віку, ми прагнемо бути здоровими і шукаємо ефективні шляхи збереження цього неоціненного скарбу. Кожен з нас погодиться, що працівникам лікувальних закладів важливо бути здоровими, та не приносити до своїх близьких різноманітні інфекційні захворювання з роботи. Так і пацієнтам, які звертаються за допомогою до лікувальних закладів, в яких дотримуються належний санітарно-гігієнічний режим, важливо знати, що вони знаходяться у безпеці.

Ми всі розуміємо, що чим у лікувальному закладі краще дотримуються санітарно-гігієнічних вимоги, тим рівень захворювань на внутрішньо-лікарняні інфекції буде нижчим, а ось довіра пацієнтів до такого закладу буде навпаки зростати! Більша довіра - більше пацієнтів! І це цілком зрозуміло, адже, при обранні того чи іншого лікувального закладу, кожна людина керується не лише наявністю висококваліфікованих спеціалістів, а й безпечністю проведених обстежень та медичних процедур і маніпуляцій, які відповідають сучасним європейським стандартам.

Лікувально-діагностичний центр (ЛДЦ) «Приватна клініка «Безега і Кº» згідно проведеного аудиту відповідає всім рекомендаціям та стандартам і гідно може носити звання "Чистої лікарні". Вітаємо колектив закладу з успіхом і бажаємо стати добрий взірцем для іншим закладів міста Полтави !