Новини

Обласний етап конкурсу професійної майстерності медичних сестер в Краматорську

Для багатьох представниць цієї найважливішої професії він став значущою подією в житті і запам'ятається надовго. Дуже важливо цінувати працю тих людей, хто непомітно, день у день, допомагає нам у скрутну хвилину, виконуючи свій професійний обов'язок відповідально і з самовіддачею.

Оцінювало конкурс професійне журі: голова журі - Алла Стельмашонок, начальник відділу навчальних закладів, післядипломної освіти, мобілізаційної роботи, ресурсного та правового забезпечення департаменту охорони здоров'я облдержадміністрації, головний спеціаліст відділу лікувально-профілактичної роботи департаменту охорони здоров'я Облдержадміністрації - Олександр Епіфанцев, помічник-консультант народного депутата Україна Максима Єфімова - Оксана Чернікова, декан факультету інтернатури і післядипломної освіти Донецького національного медичного університету Ірина Баличевцева, завідувач кафедри філософії, доктор філософських наук, кандидат фізико-математичних наук Ігор Алексійчук, головний позаштатний спеціаліст з медсестринства Донецької області, голова Асоціації медсестер Донецької області Олена Мезенцева, провідний фахівець факультету інтернатури і післядипломної освіти Донецького національного медичного університету Катерина Новікова.

Розпочалося свято з вручення подяк та грамот від обласної державної адміністрації, департаменту охорони здоров'я ДонОДА, міськздороввідділу, профспілок, Асоціації медсестер України і Донецької області. Конкурс пройшов у п'яти номінаціях: візитна картка, рішення ситуативних завдань, тестування, практичні навички, творчий конкурс. Комп'ютерне тестування учасниці пройшли на базі Донецького національного медичного університету, відповівши на питання по професії. Візитною карткою кожної учасниці стала відеопрезентація і розповідь про себе. Практичним завданням стало накладення пов'язки «очіпок». У цьому конкурсі журі оцінювало швидкість і якість. З рішенням ситуативних медичних завдань усі учасниці впоралися на відмінно. Медсестрам потрібно було розказати свої дії в певних ситуаціях: якщо у людини поранення, сонячний удар, алергічна реакція, травма та ін.

Вибрати кращу медсестру Донецької області було непростим завданням для журі: всі учасниці були на висоті. Але конкурс є конкурс, і перемагає найсильніший. Третє місце в обласному конкурсі за звання кращої медсестри Донецької області-2017 завоювала Марія Жабреева, м Слов'янськ, міська лікарня №1, старша медсестра офтальмологічного відділення. Друге місце зайняла Світлана Федоровська, м.Маріуполь, Маріупольська міська лікарня №4 ім. Мацукі, операційна медична сестра. А найкращою медсестрою Донецької області стала краматорчанка Вікторія Давиденко, медсестра з обслуговування палат інтенсивної терапії анестезіологічного відділення Міської лікарні №3.

Учасниці отримали призи від генерального спонсора конкурсу компанії «Лізоформ Медікал».