Новини

Медсестринство - професія обраних

Урочиста частина конференції розпочалася зі слів вітання почесних гостей - заступника голови обласної ради Максима Вілівчука, начальника відділу медицини катастроф та організації медичної допомоги населенню УОЗ облдержадміністрації Олексія Андрушка, голови обкому профспілки працівників охорони здоров’я Алли Супряги, головного лікаря обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Богдана Леськіва, ректора Житомирського інституту медсестринства Віктора Шатила та голови Асоціації медичних сестер Житомирської області Світлани Тевс

2017_05_05_01

Заступник голови обласної ради Максим Вілівчук  подякував  медичним сестрам усієї області за чуйне ставлення та доброту до пацієнтів, побажав міцного здоров’я та благополуччя.

2017_05_05_02

«Ви, медичні сестри,  завжди поруч пацієнтом, підтримаєте, розрадите, допоможете, попіклуєтесь. Лише одне  ваше добре і тепле слово багато чого варте», - звернувся до присутніх Максим Вілівчук.

2017_05_05_03

На тверде переконання Олексія Андрушка, не лише люди обирають професію, а й професія обирає людей. «З позиції фахового хірурга хочу зазначити, що  медсестринство – професія обраних. Воно не терпить, не допускає малоосвідчених, безвідповідальних і немилосердних. Тут залишаються лише висококваліфіковані працівники, які зцілюють знаннями, турботою та добрим словом», - зазначив він.

2017_05_05_04

За словами головного лікаря обласної клінічної лікарні ім.О.Ф.Гербачевського Богдана Леськіва, покликання бути сестрою милосердя  - найбільш шановане і необхідне. «Ви є тими незмінними помічниками лікаря, хто разом з ним рятує від хвороб і повертає до повноцінного життя тисячі людей. Ви ті, кого першими кличуть до себе хворі пацієнти. Кличуть з надією і впевненістю на одужання», - сказав Б. Леськів.

2017_05_05_05

Ректор Житомирського інституту медсестринства Віктор Шатило дав оцінку впевненим крокам на шляху прогресивного розвитку вітчизняного та обласного медсестринства. «Ми можемо пишатися нашим медсестринством в Україні, яке постійно розвивається, стверджується і набирає силу», - констатував В.Шатило.

2017_05_05_06

Проректор з наукової роботи Житомирського інституту медсестринства Василь Свиридюк висловив сподівання на те, що незабаром навантаження на медичних сестер буде зменшено, а заробітна плата, навпаки, зростатиме і буде адекватною їхній відповідальності.

2017_05_05_07

Голова Асоціації медичних сестер Житомирської області Світлана Тевс щиро подякувала своїм колегам за самовіддану та сумлінну працю, високий професіоналізм та активну громадянську позицію. Вона щиро привітала багатотисячний  медсестринський загал області з професійним святом, хоча ця професія не знає свят і вихідних, а вимагає щоденного великого терпіння, душевної чуйності.

2017_05_05_08

З нагоди професійного свята, за багаторічну сумлінну працю, відданість справі та високий професіоналізм кращі медичні сестри області  були нагороджені грамотами обласної ради та обласної державної адміністрації, відзнаками управління охорони здоров’я облдержадміністрації та галузевої профспілки.

2017_05_05_09

2017_05_05_010

                                                                                                       За матеріалами Прес-центру УОЗ