Новини

Кременчуцький пологовий будинку №1нагороджено відзнакою чистоти

З головною акушеркою Кременчуцького пологового будинку №1 Тетяною Юріївною Асоціація «СОІК» познайомилась на семінарі по ВЛІ в Міській лікарні №2. Під час семінару йшло активне обговорення умов Всеукраїнського проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта», адже напередодні, за підтримки  головного лікаря Севастяна Віктора Петровича та заступника головного лікаря Величко Ірини В'ячеславівни, гінекологічне відділення отримало відзнаку чистоти. Тетяна Юріївна як тільки дізналась про проект від своїх колег відразу ж зацікавилась і запросила спеціаліста «СОІК» Зубченко Людмилу для проведення аудиту.

Зустріч відбулася продуктивно, на позитивних емоціях. За горнятком смачної кави Тетяна Юріївна розповіла про наболіле - недостатнє фінансування, відсутність можливості користуватися новими сучасними засобами. Однак, із гордістю вона відгукнулася про дружній, сумлінний  та старанний колектив, який працює, не зважаючи на негаразди і дарує найголовнішу радість - радість народження нового життя. Головна акушерка організувала зустріч із головним лікарем Прокопчуком Ярославом Дмитровичем, який уважно вислухав Людмилу та відповів: «Добре, зробимо». Отже, за спільною згодою адміністрації проект розпочав активно втілюватися в життя. Спеціаліст «СОІК» по результатам аудиту видала відділенням рекомендації по до оснащенню системи гігієни. Чекати доопрацювань довелося не довго. Незабаром, Людмила поїхала у м. Кременчук для вручення статусу «Чиста лікарня безпечна для пацієнта» трьом відділенням закладу.  

Вручення відбулося в урочистій атмосфері, під час святкування дня медичного працівника. З головної сцени міського палацу культури прозвучало офіційне нагородження відділень  інтенсивної терапії новонароджених, гінекологічного та педіатричного відділення для новонароджених недоношених дітей. Відтепер, відзнаки у вигляді голубої яскравої таблички будуть зустрічати при вході у відділення усіх - і медичний персонал, і пацієнтів. Звісно, це не просто табличка, це гарантія чистоти, безпеки та турботи про оточуючих.

Хочемо висловити щиру подяку головному лікарю Прокопчуку Ярославу Дмитровичу, головній акушерці Кременчуцького пологового будинку №1 Тетяні Юріївні та сумлінному колективу лікарні за вагомий крок на зустріч у боротьбі зі збудниками ВЛІ.

Також, окрему подяку висловлюємо головному лікарю Міської лікарні №2 Севастяну Віктору Петровичу та заступнику головного лікаря Величко Ірині В'ячеславівні за те, що стали локомотивом та здійснили поштовх у Полтавському регіоні для Всеукраїнського проекту «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».